От: Кристофър Катлинг, Габриела ле Бретон
Всеки ден експертите на Нешънъл Джиографик пътуват по света, потапяйки се „зад кулисите”
Всеки ден експертите на Нешънъл Джиографик пътуват по света, потапяйки се „зад кулисите” – в сърцето на местната култура, история и бит. Този безценен опит може да бъде ваш с пътеводителя АМСТЕРДАМ на Нешънъл Джиографик, който съдържа:
ПЛАНИРАНЕ НА ПЪТУВАНЕТО, обстоен преглед на град Амстердам, който ви помага да планирате пътуването си според времето, с което разполагате, и специфичните ви интереси.
ИЗЖИВЯВАНЕ, уникални и с ваше участие, включително да ядете прясна херинга, да опитате най-хубавия джин с местните жители, да си наемете слуп, да се научите да рисувате като нидерландски майстор и да си направите собствено изделие от делфтски порцелан.
ПОДСКАЗАНО от фотографите, авторите и изследователите на „Нешънъл Джиографик”, както и от местни експерти за любими интересни места, полезни съвети и други.
ПЕШЕХОДНИ, ВЕЛО- И АВТООБИКОЛКИ, с карти с цветни обозначения и описания на забележителностите, включително разходка по река Амстел, Квартала с музеите и Йордан; и колоритно пътуване из полята с лалета на Харлем.
ЕКСКУРЗИИ ПО МАЛКО ПОЗНАТИ МЕСТА, включително със стар влак от Хорн до Медемблик, Лейден на Рембранд и старинната Хага.
НЕ ПРОПУСКАЙТЕ изброените във всяка глава списъци, които ви насочват към подробни описания на горещо препоръчвани места и занимания.
РАЗКОШНИ ЦВЕТНИ ФОТОГРАФИИ, ИЛЮСТРАЦИИ И КАРТИ, които улесняват избора и ориентацията ви и помагат да извлечете най-доброто от всяко посещавано място.
ISBN | 9789542713005 |
---|---|
Цветност | цветна |
Издател | Егмонт |
Корица | мека |
Брой страници | 272 |
Дата на издаване | 2014 г. |
Език | български |